668 155 607     660 773 781    660 435 110

Przewóz osób busami

 

 

 

Warunkiem każdego udanego i mile wspominanego wyjazdu jest bezpieczna, komfortowa i tania podróż. Przewóz osób wykonywany przez warszawską firmę Tani Busik gwarantuje taki wyjazd! Oferujemy profesjonalny transport osobowy busami zarówno na krótkich trasach, takich jak transfery na lotnisko, jak i na dłuższe wyjazdy służbowe czy prywatne. W trosce o komfort i wygodę naszych klientów świadczymy usługi busami i mikrobusami w idealnym stanie technicznym i z aktualnymi badaniami oraz ubezpieczeniem. W naszej flocie znajdują się pojazdy takich marek jak: Mercedes Sprinter, Renault Traffic.

 

Szybki i tani transport na lotnisko

 

Jedną z naszych flagowych usług jest transfer pasażerów na lotnisko. Odbierzemy Państwa z podanego wcześniej adresu i zawieziemy pod same drzwi portu w Warszawie czy w innych miastach. Odpowiednio przeszkoleni kierowcy wybiorą najszybszą z możliwych tras, tak by mieć pewność, że klient dotrze we wskazane miejsce na czas. Zapewniamy transport pojedynczych osób, jak i całych grup – w naszej flocie znajdą się pojazdy odpowiednie do przewozu do 23 pasażerów. Gwarantujemy komfortowe warunki przejazdu, ubezpieczenie na czas świadczenia usługi, a co najważniejsze - atrakcyjne ceny! Dzięki nam oszczędzicie Państwo pieniądze i ... nerwy!

 

Potrzebujecie firmy, która zrealizuje dla Was przewóz dużej grupy? Skontaktujcie się z nami! Zapewniamy prosty i szybki sposób rezerwacji. W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji!