668 155 607     660 773 781    660 435 110

o nas

Poznaj naszą firmę

Tani Busik jest firmą rodzinną. Od kilku lat z sukcesami świadczymy usługi w zakresie krajowego przewozu osób. Jako firma Tani Busik wykonujemy nieregularne przewozy osób. Oznacza to, że nie prowadzimy regularnych linii tylko wynajmujemy nasze busy z kierowcą na różne okazje i przejazdy. Jesteśmy znani na rynku województwa mazowieckiego, a szczególnie miasta stołecznego Warszawy.

Najważniejsza w naszej działalności jest dla nas wysoka jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo i komfort pasażerów przewożonych naszymi busami.  Podróżujący z nami pasażerowie objęci są stosownymi ubezpieczeniami.

 

Nowoczesne busy


W naszej flocie busów posiadamy pojazdy charakteryzujące się wysoką niezawodnością i komfortowym wnętrzem. Trzon naszej floty stanowią pojazdy takich marek jak Mercedes, Renault i Ford. Idealny stan technicznych przewożących Państwa busów jest dla nas absolutnym priorytetem.  Jak prezentują się nasze busy z zewnątrz jak i wewnątrz mogą Państwo zobaczyć w galerii zdjęć.

 

Doświadczeni kierowcy


W naszych busach pracują dla Państwa doświadczeni kierowcy, charakteryzujący się wysoką kulturą osobistą oraz stale podnoszący swoje umiejętności i kwalifikacje. Dzięki naszym kierowcom dotrą Państwo do celu podróży bezpiecznie, na czas i w miłej atmosferze.

 

 

Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do grona zadowolonych klientów firmy Tani Busik!