Bus do wynajęcia
Ford Transit

Domeną naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług związanych z wynajmem samochodów wraz z kierowcą. Na przestrzeni ostatnich lat przeprowadziliśmy szereg realizacji przewozu osób, co pozwoliło nam na zdobycie bardzo dużego doświadczenia w branży. Jesteśmy więc w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Na co dzień w swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne pojazdy odznaczające się wysokim komfortem jazdy. Powoduje to, że samochody będą znakomite nie tylko na te bliskie, ale i znacznie dalsze podróże.

 

Wypożyczalnia busów - zaufaj profesjonalistom w branży

 

Propozycja naszej firmy jest idealna między innymi dla osób organizujących wyjazdy firmowe dla swoich pracowników, a także dla osób chcących w bezpieczny sposób wrócić z imprezy i zabawy. W ramach prowadzonych działań oferujemy również wynajem busa bez kierowcy. W takiej sytuacji samochód może być wykorzystany chociażby podczas rodzinnych wyjazdów. W swojej flocie posiadamy kilka bardzo komfortowych samochodów. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o modelu Ford Transit, który pomieści aż 8 osób. Jest to nowoczesne auto, które gwarantuje bezpieczną i komfortową podróż. Dzięki temu sprosta oczekiwaniom każdej osoby.

 

Samochód, jakim dysponuje nasza wypożyczalnia busów posiada bardzo bogate wyposażenie, w którego skład wchodzi przede wszystkim klimatyzacja. Dzięki temu nawet w bardzo upalny dzień podróż autem przebiega w bardzo komfortowych warunkach dla wszystkich pasażerów. Oprócz tego nowoczesne systemy bezpieczeństwa chronią podróżujących przed niebezpiecznymi zdarzeniami w czasie jazdy.

 

Sprawdź, co oferujemy

 

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. W swojej kadrze posiadamy bardzo doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy są w stanie sprostać nawet niestandardowym potrzebom podróżnych. Powoduje to, że na przestrzeni ostatnich lat zaufało nam już wielu Klientów, zarówno osób prywatnych, jak i podmiotów biznesowych.

 

Masz pytania?

Zgłoś się do nas, a my skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wszystkich informacji!

Formularz kontaktowy