Bus do wynajęcia
Mercedes Sprinter

Firma Tani Busik to działalność rodzinna, która od kilku lat świadczy profesjonalne usługi związane z krajowym przewozem osób. W ostatnim czasie przeprowadziliśmy szereg realizacji, które pozwoliły nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Ze swojej strony oferujemy przewóz bardzo komfortowymi i nowoczesnymi busami. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o samochodach Renault Traffic oraz Ford Transit. W ostatnim czasie propozycja naszej firmy została wzbogacona również o auto marki Mercedes Sprinter.

 

Krajowy przewóz osób

 

 Oferta naszej firmy jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i w stronę przedsiębiorców. Szeroki zakres działania powoduje, że każdy znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. Bez względu na to czy szukasz samochodu do wyjazdu na wakacje czy też auta, którym udacie się na służbowe przyjęcie, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Ze swojej strony oferujemy również wypożyczenie samochodu wraz z kierowcą. Propozycja ta będzie idealna zwłaszcza podczas służbowych wyjazdów integracyjnych.

 

 Znajdujący się w ofercie naszej firmy Mercedes Sprinter to gwarancja niezawodności oraz wysokiego komfortu podróży. Auto posiada klimatyzację, dzięki której podróż w nawet najbardziej upalny dzień minie w bardzo wygodnych warunkach. Oprócz tego nowoczesne systemy bezpieczeństwa chronią podróżujących przed niebezpiecznymi zdarzeniami na drodze.

 

 Postaw na sprawdzone rozwiązania

 

 Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszej firmy. Na przestrzeni ostatnich lat zaufało nam już wielu Klientów o bardzo zróżnicowanych wymaganiach i potrzebach. W swojej kadrze posiadamy bardzo doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy są w stanie sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom konsumentów. Jeśli więc poszukujesz sprawdzonego auta, którym w bezpieczny sposób dojedziesz do wskazanego miejsca, oferta naszej firmy jest właśnie dla Ciebie!

 

Masz pytania?

Zgłoś się do nas, a my skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wszystkich informacji!

Formularz kontaktowy